Máslo z pistacií Bronte D.O.P.

425 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Když vám povíme, že pistácie z Bronte jsou jako smaragdy, nebudeme přehánět – jsou právě tak zářivě zelené, vzácné a neodolatelné.
Proto pro ně neváháme jezdit až na Sicílii a pyšně je přidáváme do mnoha dezertů. V jemně umletém másle si jejich podmanivou chuť užijete doslova na 100 %.

Pistácie Bronte DOP máslo

Jen 100 % pistácií

Sicilské pistácie Bronte DOP nosí své ochranné označení právem – žádné jiné pistácie na světě nemají takovou barvu, vůni a strukturu. Vynikají unikátním chuťovým profilem, ve kterém se rozvíjí sladce oříšková chuť a pryskyřicové tóny přechází do mírné slanosti. Netřeba dodávat víc.

Vzácná úroda, poctivá sklizeň

Pěstování pistácií v Bronte nás fascinuje natolik, že na něj jezdíme osobně dohlížet. Vulkanická půda na úpatí Etny dodává plodům kromě skvělé chuti i bohaté výživové vlastnosti. Aby stromy ve stoletých hájích neztrácely na síle, sklízí se pistácie jen jednou za dva roky. Kvůli náročnému terénu se navíc sbírají ručně, takže se k nám dostávají v té nejlepší podobě.

Pistácie Bronte DOP máslo
Pistácie Bronte DOP máslo

Hříšné i zdravé mlsání

Pistáciové máslo je luxusním základem na domácí zmrzlinu, skvěle ochutí a přirozeně obarví náplně do dezertů. Jeho skvělou nutriční hodnotu ocení i nejeden sportovec, bez výčitek ho můžete přidávat do snídaňových kaší, jogurtu či granoly.
 
Pistácie Bronte DOP máslo

Skvostné nejen na oko

Pistácie jsou mezi cukráři oblíbené hlavně kvůli barvě, u nás se ale můžete spolehnout i na vynikající a poctivou chuť. U Myšáka totiž vždy používáme ty nejkvalitnější ingredience, které dokážeme sehnat, záleží nám na jejich původu i způsobu sběru a následného zpracování. 
 
Pistácie Bronte DOP máslo

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.