Kokosové laskonky

Detailní popis produktu

Klasika české cukrařiny. Křehoučké laskonkové korpusy, které si můžete vychutnat samotné nebo je naplnit svým oblíbeným krémem a hned máte skvostný zákusek na stole.
My je vyrábíme tak, jak se má – jen z bílků, kokosu a cukru. Ideální jsou také pro bezlepkáře, protože v nich není ani špetka mouky.

Kokosové laskonky

Jen bílky, cukr a kokos

Ve složení nehledejte žádné záludnosti – na dokonalou laskonku stačí tři ingredience, ale taky spousta trpělivosti a dobře nastavená trouba, ve které nekolísá teplota, aby nezhnědly. A to ne každý doma má. Vy ale naštěstí máte nás, a tak si můžete užít laskonky v perfektní kvalitě kdykoli chcete.

Tradiční český zákusek

Oživte nostalgickou vzpomínku na dětství a udělejte si laskonky i doma. Hotové korpusy stačí naplnit jakýmkoliv krémem podle vaší chuti – lískooříškovým s griliášem, pistáciovým či klasickým máslovým. Náramně jim to ale sluší i s citronovým lemon curdem nebo krémem z bílé čokolády. 

Kokosové laskonky
Kokosové laskonky

Zákusek hotový raz dva

Až u vás zazvoní nečekaná návštěva, jednoduše naplňte laskonky krémem a servírujte zákusek jako z cukrárny. Laskonky si ale můžete vychutnat i samotné nebo je například nadrolit na zmrzlinový pohár.
 
Kokosové laskonky

Poctivost v každém soustu

Vycházíme z tradice prvorepublikové cukrárny Františka Myšáka, a proto děláme stejně jako on všechno tradičně – z kvalitních surovin podle původních receptur. Proto v našich laskonkách nenajdete žádné zlepšováky ani levné suroviny. U nás totiž k dokonalosti nevedou žádné zkratky, ale jen poctivý přístup, který poznáte v každém soustu.
 
Kokosové laskonky

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.