Nugát

255 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hledáte malou sladkost s velkým efektem?
Do této krabičky jsme pro vás ukryli tři skvosty: pistáciový nugát s bílou čokoládou, lískooříškový nugát s mléčnou čokoládou a mandlový nugát s mléčnou čokoládou. Prvotřídní pistácie, oříšky i mandle pochází z italských odrůd, které vynikají podmanivou chutí. 

Nugáty

Nic než ořechy, čokoláda a špetka soli

Recepturu na dokonalý nugát za nás rozlouskli v Itálii – ty nejlahodnější a nejkřupavější oříšky totiž umí vypěstovat jen tam. Ručně sbírané pistácie z Bronte, mandle z Avoly a lískové oříšky Piemont jsou svatým grálem naší cukrářské dílny spolu s francouzskou čokoládou Valrhona. Plnou chuť sladkých ingrediencí pak vyzdvihuje jemný dotyk mořské soli.

Kvalita je oříšek 

Pro pistácie s dokonalou texturou a smaragdově zelenou barvou, mandle s lahodně nasládlou chutí nebo lískové oříšky s tou správnou vůní a křupavostí jezdíme přímo k italským pěstitelům. Přiměřenou dávku slunce a mořského vzduchu totiž nic nenahradí, stejně jako ruční sklizeň a šetrné pražení.

Nugáty
Nugáty

Slast na tři sousta

Ať už se rozhodnete odměnit sami sebe nebo někoho blízkého, naše nugáty splní hned tři přání najednou! Ideální dárek pro všechny požitkáře, kteří neváhají své sladké neřesti znásobit.
 
Nugáty

Česká tradice se světovou kvalitou

Nugát odnepaměti patří k tradičním českým cukrovinkám. V Myšákovi recepturu vylepšujeme o prvotřídní suroviny, pro které neváháme vycestovat do cizích krajů. Jen díky tomu chutnají naše sladkosti opravdu světově!
 
Nugáty

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.