Krém z pistácií Bronte D.O.P.

355 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahodný krém z výběrových sicilských pistácií vás ohromí podmanivou sladkou chutí s lehce slanými tóny.
Jakýkoliv obyčejný dezert rázem promění v neobyčejný.

Pistáciový krém

Bez barviv a aromat

Všechnu tu sytě zelenou barvu a podmanivou vůni mají na svědomí jen pistácie z Bronte, které rostou a zrají v jedinečném středomořském klima na vulkanické půdě. Přidáváme k nim jen trochu třinového cukru a pár přírodních přísad jako třeba kokosový olej a kakaové máslo pro krémovější texturu.

Skvost přímo ze Sicílie

Pistácie z Bronte D.O.P. jsou vyhlášené smaragdovou barvou, jemnou texturou a bohatým chuťovým profilem, který přechází od nasládlé oříškové chuti přes pryskyřicové tóny až po jemnou slanost. Na Sicílii je sbírají ručně a díky tomu se k nám dostávají v té nejlepší podobě.

Pistáciový krém
Pistáciový krém

Na lžičku i na cupcake

Náš pistáciový krém je působivý na chuť i na pohled. Sice ho můžete ochutnávat rovnou ze skleničky, přímo ale vybízí také k ozdobení cupcaků a dalších dezertů.
 
Pistáciový krém

Skvělá chuť lžičku po lžičce

Jsme sice cukráři, ale cukr je jen jednou z mnoha ingrediencí, na kterých stojí chuť našich vyhlášených sladkostí. Používáme jen takové suroviny, které jsou vynikající samy o sobě a nedají se ničím ošidit. I proto jezdíme pro pistácie až na Sicílii.
 
Pistáciový krém

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.