Mléčné čokoládové jazýčky

155 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nezaměnitelná vzpomínka na dětství, kterou měla každá babička připravenou v šuplíku pro naše nekonečné rozmazlování.
Typický tvar kočičích jazýčků jsme zachovali, jen je tentokrát ručně vyrábíme z prémiové francouzské čokolády Valrhona a povyšujeme je tak na skutečně luxusní záležitost. 

Mléčné čokoládové jazýčky

Nic než prvotřídní čokoláda

Proslulá francouzská čokoládovna Valrhona vyrábí čokoládu z těch nejlepších kakaových bobů pečlivě vybraných na různých místech světa. Mléčná čokoláda s 35% obsahem lahodného kakaa a dotykem vanilky je přesně tak jemná, jak jazýčky vyžadují.

Budete se rozplývat

Díky tenkému zaoblenému tvaru se vám každý kousek doslova rozplyne na jazyku a zalije vaše chuťové pohárky sladkým blahem. Čokoláda Valrhona tento zážitek násobí prvotřídním kakaem s plnou a vyváženou chutí.

Mléčné čokoládové jazýčky
Mléčné čokoládové jazýčky

Zaručeně potěší i ty nejmlsnější jazýčky

Můžete se třeba odvděčit babičce za její laskavost nebo se vytáhnout na dětské oslavě – s krabičkou kočičích jazýčků máte radost v kapse. Hodí se i ke hravému zdobení dortů nebo zmrzlinových pohárů.
 
Mléčné čokoládové jazýčky

Tradice a luxus v jedné krabičce

Čokoládová cukrovinka v roztomilém provedení si vydobyla největší slávu za první republiky a k této zlaté éře nejen českého cukrářství se u Myšáka rádi vracíme. Jak je naším zvykem, držíme se osvědčených receptur, ale přidáváme do nich ty nejlepší suroviny, které právě můžeme sehnat. 
 
Mléčné čokoládové jazýčky

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.