Třené máslové sušenky

Detailní popis produktu

Křehoučké máslové sušenky se skořicí a kakaem, které zaženou chuť na sladké, ozdobí sváteční stůl a potěší každou návštěvu.
Ty naše se doslova rozplývají na jazyku, protože jsou plné másla, a tak udělají radost všem fanouškům poctivých domácích chutí. 

Třené máslové sušenky

Dokonale máslové

Nikdo vám neuvěří, že jste je koupili. Tak moc jsou máslové! Základem je dobře utřené těsto, které zaručí, že se po upečení budou rozpadat, a ruční práce, protože každé „esíčko“ stříkáme cukrářským sáčkem na plech a pečeme. Ve složení nenajdete žádnou záludnost – jen spoustu másla a k tomu mouku, cukr, vejce, citronovou kůru a kakao či skořici.  

Podmanivý a poddajný

Správný poměr roztaveného cukru, smetany a soli dodává našemu karamelu nejen dokonale vyváženou chuť, ale i jemnou konzistenci. Nestéká ze lžičky a zároveň ho snadno přimícháte do krému.

Třené máslové sušenky
Třené máslové sušenky

Nejen k čaji 

Říká se jim čajové sušenky, ale kdybyste si je dávali pouze k čaji, náramně byste se ochudili! U nás v cukrárně je lámeme do zmrzlinových pohárů, ale i na krupicovou kaši, kde zlehka křupou. Využít je můžete také jako korpus na cheesecake – díky vysokému obsahu másla už ho nebudete muset tolik přidat. Dát si je samozřejmě můžete i jen tak, anebo je někomu darujte. Potěší totiž hezkou krabičkou i složením.
 
Třené máslové sušenky

Poctivost v každém soustu

Vycházíme z tradice prvorepublikové cukrárny Františka Myšáka, a proto děláme stejně jako on všechno tradičně – z kvalitních surovin podle původních receptur. Proto v našich třených sušenkách nenajdete žádné zlepšováky ani levné suroviny. U nás totiž k dokonalosti nevedou žádné zkratky, ale jen poctivý přístup, který poznáte v každém soustu.
 
Třené máslové sušenky

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.