Jahodové jazýčky

185 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tradiční čokoládová cukrovinka v neotřelém provedení – kočičí jazýčky si říkají o růžovou barvu a my jsme nemohli odolat.
Voňavá chuť jahod navíc zvýrazňuje jejich nostalgický efekt a kdykoliv vás přenese do sladkých časů letních prázdnin.

Jahodové jazýčky

Bílá čokoláda a růžové jahody

Tentokrát jsme použili bílou čokoládu Valrhona, která má ještě jemnější chuť a nechává vyniknout růžové zbarvení jazýčků. Žádná umělá barviva tady ale nehledejte – jasně růžovou mají na svědomí jen lyofilizované jahody, které si díky sušení mrazem navíc zachovávají čerstvou chuť i vůni.

Budete se rozplývat

Díky tenkému zaoblenému tvaru se vám každý kousek doslova rozplyne na jazyku a zalije vaše chuťové pohárky sladkým blahem. Lahodně jemná bílá čokoláda se dokonale snoubí se svěží sladkostí jahod.

Jahodové jazýčky
Jahodové jazýčky

Jen růžová to může být

Jahodové jazýčky rozjásají všechny, kdo milují sladké a růžové. Zazáří na dortech a pohárech nebo si je můžete dopřát jen tak na chuť.
 
Jahodové jazýčky

Tradice a luxus v jedné krabičce

Čokoládová cukrovinka v roztomilém provedení si vydobyla největší slávu za první republiky a k této zlaté éře nejen českého cukrářství se u Myšáka rádi vracíme. Jak je naším zvykem, držíme se osvědčených receptur, ale přidáváme do nich ty nejlepší suroviny, které právě můžeme sehnat.
 
Jahodové jazýčky

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.