Pusinky

Detailní popis produktu

Pusinky z cukrárny Myšák budou sladkou tečkou každé polední pauzy nebo rodinné oslavy.
Navíc je jedna jako druhá, takže se skvěle hodí i na dozdobení vašich dortů nebo dezertů. Jsou pevné, přesto křehké a v puse se doslova rozplývají. Zkrátka k zulíbání!

Pusinky

70 % bílků, 23 % cukru

Nečekejte žádný tajný recept – pouze bílky z farmářských vajec, cukr a vinný kámen. Ale taky pořádný šlehač, dobře nastavená trouba, ve které nekolísá teplota, a k tomu hodně času i trpělivosti. A to ne každý doma má. Tak si zjednodušte život a užijte si pusinky bez práce!

Bez konzervantů a barviv

Mohlo by se zdát, že vyrobit pusinky není žádná věda. Jenže to věda tak trochu je – a potvrdí to každý, komu se někdy nepovedly. Teď už si nemusíte lámat hlavu, proč vám zhnědly na povrchu, roztekly do stran nebo byly vevnitř gumové. My jsme za vás vypiplali k dokonalosti, abyste si tento tradiční zákusek mohli užít hezky ke kávě nebo s ním třeba ozdobit dort, a to vždy ve stejné kvalitě.

Pusinky
Pusinky

Delikátní na pohled i na chuť

Naše pusinky se krásně vyjímají na dortech, řezech i dezertech jako sněhobílá ozdoba. Velkou radost však udělají i jako malá pozornost pro druhé. A pokud s nimi obdarujete sami sebe a sníte je na posezení odpoledne u kávy nebo večer u filmu – taky dobře. Skvěle se totiž hodí ke kávě i čaji.
 
Pusinky

Pusinky oslazují život už od 17. století

Není divu, že hrály prim i ve vyhlášené cukrárně Františka Myšáka, který je cukruchtivým lidem prodával s sebou do kornoutku, a ti je pak mlsali v nedalekých Františkánských zahradách. Doba se sice za těch spoustu let změnila, ale dobré věci zůstaly. A tak vám dnes pusinky nabízíme i my – podle stejného receptu a postupu, jako se dělaly kdysi. Dobrou chuť!  
 
Pusinky

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.