Lískové oříšky TGT Piemont

145 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Není náhoda, že jsme si pro lískové oříšky jeli právě do Piemontu.
Jsou neodolatelně voňavé, jemné a hlavně chutné. Proto jsme se vydali na sever Itálie, kde jsme hledali dodavatele pro tenhle oříškový skvost. Pyšně je přidáváme do mnoha dezertů, děláme z nich másla, krémy a zmrzliny. 

Lískové oříšky Piemont

Oříšky světové kvality

Lískové oříšky z italského Piemontu vynikají nasládlou chutí a intenzivním aroma. U takto prvotřídní ingredience jsme se tedy rozhodli, že vám je chceme nabídnout i takto samotné. Ať už si je zpracujete do vlastních výrobků, nebo je budete mlsat tak, jak jsou. 

Premianti z Piemontu

Lepší oříšky než ty s označením TGT Piemont na světě nenajdete, proto pro ně jezdíme přímo do Itálie. Dohlížíme na jejich pěstování, sklizeň i pražení, aby se k vám dostaly ve své nejlahodnější podobě a neztratily nic ze své jedinečné chuti, vůně a výživové kvality.

Lískové oříšky Piemont
Lískové oříšky Piemont

Mlsání hned po ránu

Lískové oříšky můžete přidat na snídaňové kaše, na vafle či palačinky. Hezky křupnou také třeba v granole nebo jogurtu s medem. A vůbec se nebudeme zlobit, pokud je budete mlsat jen tak samotné.
 
Lískové oříšky Piemont

Pečlivě vybrané ingredience

Lískáče jsou neodmyslitelnou součástí mnoha našich zákusků a u Myšáka se můžete spolehnout, že pod rukama cukrářů prošel doslova každý oříšek.  Věříme, že život vám osladíme jen opravdu kvalitními ingrediencemi a neváháme pro ně jet světa kraj.
 
Lískové oříšky Piemont

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.