Krém z mandlí Avola

225 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jemný krém ze sladkých sicilských mandlí doladí váš dezert k dokonalosti.
Nebo ho můžete mlsat jen tak, u jedné lžičky rozhodně nezůstanete!

Mandlový krém

Mandle v té nejsladší podobě

Sicilské mandle z Avoly jsou nejsladší ze všech mandlí na světě a mají přirozeně lahodnou chuť, kterou stačí podtrhnout pečlivým upražením a troškou třtinového cukru. Po jejich důkladném rozemletí přidáváme už jen slunečnicový olej pro ještě krémovější texturu. Žádné další přísady tady nenajdete.

S láskou ze Sicílie

Máme tu čest si pravidelně vybírat mandle z malé sicilské louskárny, kde si je sami pěstují a šetrně sklízí. Jejich počet je každoročně velmi omezený, proto si mandlí dovezených do Prahy o to víc ceníme. S ochutnáváním neotálejte, další budou až příští rok!

Mandlový krém
Mandlový krém

Na lžičku či do croissantu

Mandlový krém můžete bez okolků mlsat rovnou ze skleničky, skvěle se ale hodí také k plnění croissantů nebo k vylepšení palačinek a jakýkoliv dezertů.
 
Mandlový krém

Poctivé řemeslo začíná u kvalitních surovin

Navazujeme na tradici vyhlášené prvorepublikové cukrárny a víme, že k věhlasu vede dlouhá cesta. Proto ani pro ty nejlepší ingredience, jako jsou třeba mandle z Avoly, neváháme jet světa kraj.
 
Mandlový krém

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.