Dort věneček 18cm ihned

495 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obří věneček z odpalovaného těsta plněný jemným žloutkovo-vanilkovým krémem a politý fondánem.
Tradiční zákusek, který lidem oslazoval život už v dobách Františka Myšáka – stejně jako dnes.

Dort Věneček 18cm ihned

Vejce, máslo, vanilka

To je základ našich věnečků. Díky mléku v odpalovaném těstě jsou věnečky hezky vláčné – a se štědrou porcí žloutků, másla, mléka a vanilky z Madagaskaru v krému zase chutnají jako nebe. 

Aristokratický původ

Mohlo by se zdát, že jsou věnečky obyčejným a všedním zákuskem. Přitom jejich historie sahá několik století dozadu – pravděpodobně až na francouzské královské dvory, kde tamní cukráři ohromovali panstvo profiterolkami z odpalovaného těsta. Plněné odpalované těsto s krémem se pak dostalo i k nám, dostalo tvar věnečku a perfektní zákusek byl na světě! 

Dort Věneček 18cm ihned
Dort Věneček 18cm ihned

Hvězda každé oslavy

S věnečkem velkým jako dort zazáříte na každé oslavě – malé, velké, rodinné i firemní. Na výběr máte z věnečku pro 6, nebo 12 osob, aby zbylo opravdu na každého. K dortu u nás můžete dokoupit také svíčky, prskavky nebo balónky. Ať to máte hezké!
 
Dort Věneček 18cm ihned

Léty ověřený recept

Věnečky byly stálicí cukrářského pultu i za dob Františka Myšáka. My na jeho tradici navazujeme, a tak je pečeme stejně jako on – z kvalitních surovin a podle ověřených tradičních postupů.
 
Dort Věneček 18cm ihned

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.