Dort Machar 15cm ihned

Dnes vyprodáno
935 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Legendární dort plný čokolády a karamelu, který vás s každým soustem přenese do nebe.
Rázem pochopíte, proč se jím tehdy nechal pan Machar tak unést.

Macharův dort 15cm ihned

Karamel, čokoláda, marmeláda

Macharův dort je bohatý co do chuti i ingrediencí – nadýchaný kakaový korpus jsme promazali svěží meruňkovou marmeládou a karamelovo-čokoládovým krémem, navrch je ozdobený ještě čokoládovou polevou a sezónním ovocem. 

Sladká, ale poctivá neřest

Při přípravě dortů nešidíme jediný krok. Na korpus i krém používáme jen poctivé máslo, šlehačku a vejce od českých farmářů a hořkou 53% čokoládu Valrhona, karamel si sami dozlatova rozpouštíme z třtinového cukru a marmeládu si každoročně připravujeme z lokálních zralých meruněk.

Macharův dort 15cm ihned
Macharův dort 15cm ihned

Zlatý hřeb každé oslavy

Až budete chtít ohromit, přineste na stůl tento dort. Stane se středobodem rodinných sešlostí a narozeninových oslav, na který se všichni hosté těší a zaručeně se kolem něj hned seběhnou.
 
Macharův dort 15cm ihned

Pojmenovaný po spokojeném hostu

Za první republiky chodíval do vyhlášeného podniku Františka Myšáka známý spisovatel Josef Svatopluk Machar, tehdy ještě na Pařížský dort. Oblíbil si ho natolik, že si nechal zavolat cukráře, aby mu osobně vzdal hold – a ten byl tak polichocen, že zákusek přejmenoval. Macharův dort je legendou naší cukrárny už přes 100 let. Je nám ctí připravovat ho každý den i pro vás.
 
Macharův dort 15cm ihned

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.