Dort Savoy 15cm ihned

Dnes vyprodáno
885 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ikonický dort vzdává poctu naší spřízněné kavárně, pro kterou ho každý den připravujeme.
Jedinečné spojení hořké čokolády, svěžích višní s rybízem, jemné šlehačky a sladkého marcipánu si teď můžete dopřát i doma!

 

Dort Savoy 15cm ihned

Symfonie sladkých tónů

Šlehačka, čokoláda, marcipán a ovoce: všechny tyto komponenty jsou sladké, ale každá trochu jinak. Proto jim to spolu tak ladí – klasický kakaový korpus je proložený višněmi a černým rybízem, díky kterým je vláčnější a svěží, šlehačka ho naopak zjemňuje a sladký marcipán dort zahaluje do mandlové vůně. 

Jediný svého druhu

Recepturu na dort jsme sestavili sami a jen z našich oblíbených ingrediencí – o to více se můžete spolehnout, že saháme jen po těch nejlepších. Vejce a smetanu od českých farmářů, naložené české ovoce a hořkou 53% čokoládu Valrhona, bez které bychom zdaleka nedocílili tak lahodné chuti.

Dort Savoy 15cm ihned
Dort Savoy 15cm ihned

Pro nevšední příležitosti

Může to být významné výročí, oslava narozenin i zdánlivě obyčejný den, který si chcete z nějakého důvodu zapamatovat. Určitě si najdete záminku, proč tento nevšední dort ochutnat – ať už sami nebo v dobré společnosti.
 
Dort Savoy 15cm ihned

Tradice ožívá s novými recepty

Navazujeme na prvorepublikovou tradici cukrárny U Myšáka a zároveň píšeme její novodobou historii, proto neváháme přijít s novými zákusky – vždy ale poctivě a s úctou k cukrářskému řemeslu. Dort Savoy je inspirovaný geniem loci stejnojmenné kavárny a jinde než v Ambiente ho neochutnáte.
 
Dort Savoy 15cm ihned

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.