Dort větrník 24cm ihned

Vyprodáno, zítra od 11:00
1 105 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Král českých cukráren jako dort pro vaše malé i velké oslavy.
Větrník z odpalovaného těsta s karamelovým a žloutkovo-vanilkovým krémem, tekutým karamelem ve středu a lesklou fondánovou polevou na povrchu. Nadýchaný dezert, kterému se nedá odolat.

Dort Větrník 24cm ihned

Z kvalitních surovin

Recept na větrník zní jednoduše – vždyť obsahuje jen pár surovin. Opak je ale pravdou. Na větrníku se ukáže zručnost cukráře i kvalita použitých surovin, protože když se jeho příprava jakkoli ošidí, na výsledku je to okamžitě poznat. A to by nám svědomí nedovolilo!

Vznešený původ

Historie větrníku nejspíš sahá několik století dozadu – na francouzské královské dvory, kde tamní cukráři ohromovali panstvo profiterolkami z odpalovaného těsta. Naštěstí pak někoho chytrého napadlo odpalované těsto naplnit karamelovým a vanilkovým krémem a větrník byl na světě!

Dort Větrník 24cm ihned
Dort Větrník 24cm ihned

Hvězda každé oslavy

S větrníkem velkým jako dort zazáříte na každé oslavě – malé, velké, rodinné i firemní. Na výběr máte z větrníku pro 6, nebo 12 osob, aby zbylo opravdu na každého. K dortu u nás můžete dokoupit také svíčky, prskavky nebo balónky. Ať to máte hezké!
 
Dort Větrník 24cm ihned

Léty ověřený recept

Větrníky byly stálicí cukrářského pultu i za dob Františka Myšáka. My na jeho tradici navazujeme, a tak je pečeme stejně jako on – z kvalitních surovin a podle ověřených tradičních postupů.
 
Dort Větrník 24cm ihned

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.