Dort harlekýn na objednávku

Bez lepku
885 Kč 1 685 Kč 2 685 Kč od 885 Kč
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Klasický Harlekýn rozněžní všechny milovníky českých cukráren. 
Dodá šmrnc vaší rodinné oslavě a s každým sladkým soustem na vás dýchne nostalgií zlatých časů.

Dort Harlekýn na objednávku

Šlehačka, čokoláda a žádná mouka

V tomto dortu se sešly všechny oblíbené ingredience vašeho dětství – nadýchaný kakaový korpus jsme promazali svěží meruňkovou marmeládou a naplnili střídavě vanilkovou a pařížskou šlehačkou. Navrch nesmí chybět hoblinky prémiové hořké i bílé čokolády, která něžně zakřupe při každém zakrojení. Dort je přirozeně bez lepku.

Rozmařilý minimalismus

V receptu na Harlekýna je jen pár surovin, o to víc si dáváme záležet na jejich výběru. Poctivou šlehačku ochucujeme pravou madagaskarskou vanilkou a zásadně používáme jen francouzskou čokoládu Valrhona, protože lahodnější jsme dosud neobjevili.

Dort Harlekýn na objednávku
Dort Harlekýn na objednávku

Na svátky a neděle

Dort Harlekýn je jako stvořený pro rodinné oslavy všeho druhu – zachutná totiž dětem i babičkám a je akorát tak lehký, aby se stal ideální sladkou tečkou za nedělním obědem.
 
Dort Harlekýn na objednávku

Česká tradice ve francouzském stylu

Letitá receptura na Harlekýn pochází od francouzských cukrářů, kteří se při vrstvení bílé a tmavé šlehačky inspirovali kostkovaným úborem ikonické postavy commedie dell'arte. A prvorepublikové cukrárny se zase, stejně jako celá tehdejší společnost, inspirovali u Francouzů. Nejinak tomu bylo u Františka Myšáka, v jehož odkaze dnes s láskou pokračujeme.
 
Dort Harlekýn na objednávku

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.