Máslo z lískových oříšků z Piemontu

255 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sladká neřest, kterou si můžete dopřát naprosto bez výčitek.
Je totiž vyrobená čistě jen z piemontských oříšků, které jsou sladké a voňavé od přírody. Rozemletím na jemné máslo jsme z jejich podmanivé chuti vytěžili to nejlepší.

Lískové oříšky z Piemont máslo

Jen 100 % lískáčů

Lískové oříšky z italského Piemontu vynikají nasládlou chutí a intenzivním aroma. K takto prvotřídní ingredienci máme skvělý výsledek v hrsti – stačí jen lehce upražit pro zvýraznění oříškové chuti a šetrně rozemlít. Díky jemné struktuře oříšků je máslo navíc dokonale krémové.

Premianti z Piemontu

Lepší oříšky než ty s označením TGT Piemont na světě nenajdete, proto pro ně jezdíme přímo do Itálie. Dohlížíme na jejich pěstování, sklizeň i pražení, aby se k vám dostaly ve své nejlahodnější podobě a neztratily nic ze své jedinečné chuti, vůně a výživové kvality.

Lískové oříšky z Piemont máslo
Lískové oříšky z Piemont máslo

Mlsání hned po ránu

Lískooříškové máslo můžete přidat do snídaňové kaše, na vafle či palačinky. Zdravě s ním osladíte i granolu nebo jogurt. A vůbec se nebudeme zlobit, pokud si naberete lžičkou rovnou do pusy.
 
Lískové oříšky z Piemont máslo

Pečlivě vybrané ingredience

Lískáče jsou neodmyslitelnou součástí mnoha našich zákusků a u Myšáka se můžete spolehnout, že pod rukama cukrářů prošel doslova každý oříšek. Věříme, že život vám osladíme jen opravdu kvalitními ingrediencemi a neváháme pro ně jet světa kraj.
 
Lískové oříšky z Piemont máslo

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.