Dort jahodový s yuzu 24cm ihned

1 785 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lehký letní dort s čerstvými jahodami, který voní jako prázdniny.
Nadýchaný jako obláček a osvěžující jako koupačka v řece. Kdo by odolal?

Dort jahodový s yuzu 24cm ihned

Jahody se šlehačkou, jen lepší

Zdánlivě obyčejný zákusek jsme povýšili na prvotřídní chuťový zážitek. Klasický nadýchaný piškot doplňuje lehký smetanový krém ovoněný citronem a pravou vanilkou. Uvnitř i navrch zdobí dort čerstvé jahody a jahodový krém zpevněný trochou agar želatiny.

Výlet za kvalitními surovinami

Dokud jsou k mání, používáme jen české jahody, které jsou ze všech nejvoňavější. Do krému pak používáme poctivou smetanu od českých farmářů, kterou oživujeme kapkou šťávy z italského citronu a vanilkou z Madagaskaru. 

 

Dort jahodový s yuzu 24cm ihned
Dort jahodový s yuzu 24cm ihned

Pro bezstarostné chvíle

Jahodový dort se dá rozkrájet na úhledné dílky, ale můžete se do něj klidně také rovnou pustit lžičkou. Udělá velkou parádu na dětských oslavách nebo vám zpříjemní víkendové rozjímání u kávy.
 
Dort jahodový s yuzu 24cm ihned

Dětská radost i nostalgie

Nostalgie po starých dobrých časech nás nepřestává inspirovat. U Myšáka odkazujeme na prvorepublikovou idylu a stejně tak se rádi vracíme do našeho dětství – tehdy jsme nejlépe věděli, jak si užívat život a jak skvěle chutnají čerstvě utržené jahody.
 
Dort jahodový s yuzu 24cm ihned

Cukrárna Myšák

Vítejte v cukrářské dílně Lukáše Pohla a jeho týmu. Zákusky děláme na dvě sousta, abychom vám dali ochutnat víc druhů. Baristé vám k nim připraví výběrovou kávu a pekaři přibalí čerstvé pečivo.